Tasarım, benim için sadece “iyi görünen” bir ürün ortaya çıkarmaktan ibaret değil. Bir ürünün akışı, kullanılabilirliği, yeni teknolojilere ve ortamlara uyumluluğu, tasarımın niteliğini belirleyen unsurlardır. Bu yüzden, hangi platformda olursa olsun, isterlerin net şekilde saptanmasından, mockup’ın hazırlanmasına kadar tüm süreçleri bütün olarak ele alırım.

Bir şeyler tasarlamayı, üretmeyi, öğrenmeyi ve başkalarıyla paylaşmayı her zaman sevmişimdir. TED Ankara Koleji‘nden mezun olduktan sonra Başkent Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde eğitim gördüm. Liseden, üniversite eğitimimi tamamlayana kadar görsel tasarımla ilgilenmeyi sürdürdüm. Daha önceki iş tecrübelerimde kurumsal kimlik, masaüstü yayıncılık gibi konularda çalışmalar yürüttüm. Şu an Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri‘nde kullanıcı arayüzü tasarımı ve mobil tasarıma yönelik projelerde yer almaktayım. Web haricinde Android, iOS ve Windows 8 ortamında uygulamaların tasarımıyla ilgilenmekteyim. Yer aldığım projelerle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve özgeçmişimi incelemek için LinkedIn profilime göz atabilirsiniz.

İş yaşamı dışında aktif olarak müzikle ve latin danslarıyla ilgileniyorum. Müzik çalışmalarımla ilgili örnekleri bu sayfada inceleyebilirsiniz. Şu an yeni bir müzik projesi üzerinde çalışmaya devam ediyorum. Web sitemi de güncel iş örnekleriyle ve yazılarla sürekli güncel tutmayaca çalışacağım. Takipte kalın! 🙂